CLK WORLD

Follow Us

TEDARİK & ÇİN

TEDARİK & ÇİN

 

Çin Halk Cumhuriyeti’nden mal ve hizmet tedarik etmenin firmalara sağladığı avantajlar; bu bölgelere olan talebi, güvenilir tedarikçilere erişim ihtiyacını, gözetim, zamanında sevkiyat, üretim ve yerinde denetim gibi tedarik süreçlerinin önemini arttırmaktadır. CLK İpekyolu Lojistik Ve Ticaret AŞ’nin iştiraki SHANGHAİ CLK International Trading Co. Ltd olarak bu noktada ihtiyaç duyacağınız desteği sağlamak ve Çin Halk Cumhuriyeti’nden gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tedarik faaliyetlerinize aracılık etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

CLK WORLD

İntermodal Tedarik

Konteynerleri ve hizmet sunduğumuz coğrafyaların kilit noktalarında bulunan irtibat ofislerimiz aracılığıyla taşınacak yükü, elleçlemeye gerek duyulmadan, entegre sistemler kullanarak kombine bir kompozisyonla taşıyabilmekteyiz. Birden fazla taşıma şeklini içeren bu tür lojistik hizmetleri, hem maliyet hem de sürdürülebilirlik anlamında müşterilere avantaj sağlamaktadır. Intermodal taşımacılık ile,
özellikle demiryolu ve denizyolu taşımacılığını da kullanarak, çevreye olumsuz etkiyi minimuma indirmekte ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır. Bu açıdan intermodal taşımacılık son yıllarda daha çok tercih edilen bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.